Telefon: +90 (212) 274 2918 - Fax: +90 (212) 211 5235
 • Camyünü Duvar Levhası + detay göster

  Yoğunluğu 22 kg/m³, ebatları: 60x120cm olan üretimi sırasında silikon ilave edilerek belli oranda su itici özellik kazandırılmış çıplak camyünü levhadır. 3 ile 10cm kalınlıklar arasında üretilebilmekte, stoklarda 3 ve 5cm?i bulundurulmaktadır. Silikon katkısı sudan etkilenmez algılaması yaratmamalıdır. Kazanılan fayda dik yüzeye gelen suyun emilmeden aşağıya doğru kaymasıdır.

 • Camyünü Ara Bölme Levhası + detay göster

  Yoğunluğu 22 kg/m³, ebatları: 60x120cm olan bir yüzü sarı camtülü kaplı camyünü levhadır. 5cm, 7,5cm ve 10cm kalınlıklarda üretilir. Stoklarda bulundurulmamaktadır. Sarı camtülü kaplama yüzeysel mukavemet değerini arttırır. Dış cephelerde tuğla, gazbeton, briket vb. iki duvar elemanı arasında ve yine alçı levha ile yapılan ara bölme duvarlarında ısı ve ses yalıtım amaçlı kullanılır.

 • Dupan + detay göster

  Yoğunluğu 28 kg/m³, ebatları: 60x270cm olan her iki yüzü sarı camtülü kaplı camyünü levhadır. 3 ile 10cm kalınlıklar arasında üretilir. Stoklarda bulundurulmamaktadır. Sarı camtülü kaplama yüzeysel mukavemet değerini arttırır. Alçı levha ile yapılan ara bölme duvarlarında ısı ve ses yalıtım amaçlı kullanılır. Tek boyda döşemeden tavana boşluğu doldurması işçilikten tasarruf sağlar.

 • Cephepan + detay göster

  Yoğunluğu 40 kg/m³, ebatları: 60x120cm olan bir yüzü sarı veya siyah camtülü kaplı camyünü levhadır. 3 ile 10cm arası kalınlıklarda üretilir. Stoklarda bulundurulmamaktadır. Sarı veya siyah camtülü kaplama yüzeysel mukavemet değerini arttırır, siyah camtülü ayrıca cam yüzeyler arkasında farklı renk yansımasını engeller. Giydirme cephelerde ısı ve ses yalıtım amaçlı kullanılır.

 • İzopan + detay göster

  Yoğunluğu 100 kg/m³, ebatları: 55x90cm olan bir yüzü alüfolyo diğeri sarı camtülü kaplı sert camyünü levhadır. 1,5cm kalınlıkta üretilir. Stoklarda mevcuttur. Alüminyum folyolu kısmı ısı kaynağına bakacak şekilde radyatör, soba, fırın gibi ısı kaynaklarının arkasında ısı tutucu ve yansıtıcı olarak kullanılır. Özellikle ısı yalıtımsız hacimlerde alınabilecek en ekonomik önlemdir.

 • Klima Levhası + detay göster

  Yoğunluğu 50 kg/m³, ebatları: 60x120cm olan bir yüzü siyah camtülü veya alüfolyo kaplı camyünü levhadır. 2 ile 5cm arası kalınlıklarda üretilir. Stoklarda 2, 2.5 ve 5cm kalınlıkları mevcuttur. Havalandırma kanallarının dıştan ısı yalıtımında çıplak ve alüminyum folyo kaplı olanları kullanılır. İçten hava sesi yalıtım amaçlı olarak ise siyah camtülü kaplı olanları tercih edilir.