+90 (212) 274 29 18 PBX
+90 (212) 211 52 35
himerpa@himerpa.com
İLETİŞİM
Yalıtım Malzemelerinde Lider Tedarikçiniz MENÜ

Kurumsal

Himerpa, 1980 yılında Türkiye'de izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış ve dağıtım sürecinde öncülüğü üstlenmiş ve güvenilir ticaret anlayışıyla lider marka konumuna yükselmiştir.

Himerpa, saygın ve güçlü yapısını ilk günden bugüne iyi niyetli, dürüst, dinamik, rekabetçi, bilinçli, yasalara uygun iş disiplini içerisinde çok çalışmasına borçludur. Çevreye duyarlı olmayı ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı kendisine karakter edinmiştir.

Himerpa bugün yalıtım malzemelerinde, 40 senelik tecrübesiyle, eksiksiz ürün çeşitliliğiyle ve farklı lokasyonlarda  72.000 m³ kapalı stok hacimli depolarıyla, sektörünün pazarlama/satış/dağıtımda lider firmasıdır. Bütün bu farklılıklar Himerpa'nın rakiplerinden hızlı ve üstün hizmet sunmasını, Türkiye'nin yalıtım malzemesi ihtiyaçları için en yetkin tedarikçi olmasını sağlar.

Vizyonumuz

Yalıtım sektöründe, pazarlama/satış/dağıtım kanalı olarak üstlendiğimiz lider konumunu emin adımlarla büyüyerek daimi kılmak, başarılarımızı farklılıklar ve kalıcı değerler yaratarak sürdürmektir.

Misyonumuz

Himerpa ana iş kolu yalıtım malzemeleri pazarlama/satış/dağıtımında başarısını arttırdıkça, ülke bütününde enerji ve kaynak  tasarrufuna, insanlarımızın yaşam konfor şartlarının iyileşmesine, doğal çevrenin korunmasına katkısını da çoğaltacaktır. Himerpa bu bilinçle ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konusunda sürekli bilgilenir ve bilgilendirir, doğru çözümü ve kaliteli malzemeyi müşterilerine sunar, ticari faaliyetlerinin ülke menfaatlerine ve çevre korumasına fayda sağlamasının gururuyla daha çok çalışır.